Bieszczadzkie Dni Neurologiczne 2022

 
Informacje praktyczne przed przyjazdem

MIEJSCE OBRAD
Hotel Hilton Garden Inn Rzeszów
Al. Kopisto 1, 35-315 Rzeszów
Centrum Konferencyjne Millenium, II piętro


BIURO KONFERENCJI
Biuro Konferencji zlokalizowane będzie w hotelu Hilton Garden Inn na II piętrze, w Centrum Konferencyjnym. Biuro czynne będzie w piątek, 4 listopada 2022 od godz. 9.00 do zakończenia obrad i w sobotę, 5 listopada 2022 w godzinach obrad.


IDENTYFIKATORY I ZAPROSZENIA
Wstęp do sali obrad oraz holi wystawowych jest możliwy po okazaniu identyfikatora otrzymanego podczas rejestracji.
 

ZAŚWIADCZENIA I PUNKTY EDUKACYJNE
Każdy uczestnik konferencji otrzyma zaświadczenie potwierdzające otrzymanie punktów edukacyjnych. Zaświadczenia będą wysyłane mailowo po zakończeniu Konferencji.


WARSZTATY
Udział w konferencji upoważnia do uczestnictwa w warsztatach w piątek, 4 listopada 2022 r. w miarę dostępności miejsc. Na warsztaty można zapisać się na miejscu w biurze konferencji.


POSIŁKI
Obiad w piątek, 4 listopada podany będzie w restauracji hotelowej na parterze hotelu Hilton Garden Inn na podstawie identyfikatorów otrzymanych przy rejestracji. Posiłek obiadowy w sobotę, 5 listopada dostępny będzie w sali wystawowej. Kawa, herbata i ciastka dostępne będą w sali wystawowej, przy sali obrad w czasie trwania sesji.


PROGRAM FAKULTATYWNY

Piątek, 4 listopada, godz. 19.30
SPOTKANIE KOLEŻEŃSKIE W HOTELU PREZYDENCKI
Dodatkowa opłata 180 zł brutto / os. - obowiązują zaproszenia

W piątek 4 listopada 2022 r. po zakończeniu obrad zapraszamy zainteresowanych uczestników i wystawców do udziału w fakultatywnym spotkaniu koleżeńskim w restauracji Orchidea w Hotelu Prezydenckim (ul. Podwisłocze 48). W programie kolacja i dyskoteka. Restauracja Orchidea położona jest ok. 300 m od miejsca obrad. Liczba miejsc jest ograniczona, uczestnictwo tylko na podstawie zaproszeń otrzymanych w biurze konferencji. Dodatkowe informacje można uzyskać w Biurze Konferencji.

Wydarzenia niefinansowane ze środków firm innowacyjnych zrzeszonych w INFARMIE. Wydarzenia finansowane są z opłat indywidualnych i wpłat od sponsorów niefarmaceutycznych.


WYSTAWA FIRM
Wystawa firm będzie czynna na II piętrze hotelu Hilton Garden Inn, w sali wystawowej i na holu przed salą obrad, w dniach 4 i 5 listopada 2022 r. w czasie obrad naukowych.

Wykaz wystawców (kolejność alfabetyczna):
AbbVie
Angelini
Biogen
esculap.com
Sandoz
Teva